fbpx

ZAPRASZAMY NA OOKAMI CUP 2018 ​

Dzień dobry,

ultraweekend majowy niestety (na szczęście?) dobiega końca. Od wtorku wracamy do „normalnego” trybu treningowego. W związku z coraz przyjemniejszą pogodą Twoje dziecko może mieć wątpliwości czy iść na trening czy na plac zabaw… Systematyczność, konsekwencja, determinacja, wytrwałość, cierpliwość to cechy trudne do wypracowania więc korzystajmy z każdej okazji do ich wzmacniania;)

17 czerwca organizujemy drugą edycję turnieju Ookami Cup. Udział w turnieju biorą wszystkie osoby trenujące w klubie, chyba, że rodzice lub opiekunowie nie wyrażą na to zgody. Rywalizacja odbywa się z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe. Dla pełnej informacji dołączam komunikat dotyczący turnieju. W tym roku zaprosiliśmy zaprzyjaźnione kluby z Ełku, Suwałk, Giżycka i Warszawy. 

Jako instruktorzy i członkowie Klubu Sportowego Ookami zdajemy sobie sprawę z tego, że nasz turniej jest wyjątkowym wydarzeniem skazanym na sukces i każdy chciałby w nim uczestniczyć. Oczywiście nie jesteśmy egoistami i dajemy taką możliwość! Jeśli masz chęć, czas i możliwość pomóc w organizacji zawodów serdecznie zapraszamy. Chodzi o pomoc w przeniesieniu, rozwieszeniu, ustawieniu, rozłożeniu kilku mat i banerów oraz działania porządkowo-techniczne w dniu zawodów (zapisywanie wyników, mierzenie czasu, zakładanie ochraniaczy).

Dopuszczamy także możliwość marketingowego wykorzystania turnieju. Emocje, których na pewno nie zabraknie są genialnym i niezastąpionym czynnikiem budującym wizerunek, rozpoznawalność i wartość każdej działalności i marki 🙂 Dla zainteresowanych informacje w załączniku, które śmiało można przekazać znajomym potencjalnie zainteresowanym. 

OOKAMI CUP 2018 – KOMUNIKAT     

OOKAMI CUP 2018 – WSPÓŁPRACA 

Ookami Cup 2018

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)